Strona: Akademickie Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w ergometrze wioślarskim / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Akademickie Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w ergometrze wioślarskim

2020-02-03

W dniu 29.01.2020 zostały rozegrane zawody z cyklu Akademickich Mistrzostw województwa Podkarpackiego w ergometrze wioślarskim. W obiektach PWSZ Krosno rywalizowało 5 uczelni w kategorii kobiet oraz mężczyzn.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się Uczelnia Państwowa z Sanoka, a nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce. Natomiast męskie zawody, wygrała drużyna z Uniwersytetu Rzeszowskiego, a nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce.
Gratulujemy naszym reprezentantom wyników i walki do końca.

Szczegółowe wyniki można znaleźć pod tym linkiem