Strona: Europejskie Igrzyska Studenckie w portugalskiej Coimbrze -trzy medale dla PRz / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Europejskie Igrzyska Studenckie w portugalskiej Coimbrze -trzy medale dla PRz

2018-08-07
, red.  Ewa Jahn

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli  trzy medale w tenisie stołowym mężczyzn podczas Europejskich Igrzysk Studenckich w portugalskiej Coimbrze.

Europejskie Igrzyska Studenckie to wydarzenie w randze Akademickich Mistrzostw Europy. Igrzyska odbyły się już po raz czwarty. Są one rozgrywane co dwa lata, na przemian z Akademickimi Mistrzostwami Europy w poszczególnych dyscyplinach.

Srebrny medal w drużynie zdobyli: Piotr Cyrnek, Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski (studenci Wydziału Zarządzania) oraz Mateusz Czernik (absolwent Wydziału Zarządzania). Srebrny medal w grze podwójnej mężczyzn wywalczyli Piotr Cyrnek i Mateusz Gołębiowski, brązowy medal w grze pojedynczej mężczyzn trafił do Mateusza Gołębiowskiego.