Strona: Mikołajkowy Turniej unihokeja / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Mikołajkowy Turniej unihokeja

2019-12-13

Turniej Mikołajkowy w unihokeju kobiet i mężczyzn o Puchar Prezesa KU AZS PRz

W dniu 8.12.2019 w obiektach Politechniki Rzeszowskiej rywalizowało łącznie 6 drużyn unihokeja (3 męskie, 3 żeńskie). Wśród kobiet wszystkie drużyny zakończyły turniej z taką samą ilością punktów i do rozstrzygnięcia były potrzebne małe punkty. Po podliczeniu, najlepsza okazała się drużyna Politechniki Rzeszowskiej przed drużyną złożoną z zawodniczek ZSE Sanok i ZS Niebieszczany. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna III LO Rzeszów. W turnieju mężczyzn na pierwszym miejscu również znalazła się Politechnika Rzeszowska z dwoma wygranymi. Drugie miejsce przypadło UP Sanok, a trzecie Uniwersytetowi Rzeszowskiemu.

Klasyfikacja końcowa i wyniki meczów:

Kobiety: III LO-ZSE/ZE (4:2), PRz-III LO (6:3), ZSE/ZE-PRz (3:1)

1 Politechnika Rzeszowska
2 ZSE Sanok / ZS Niebieszczany
3 III LO Rzeszów

Mężczyźni: UP-UR (4:2), PRz-UP (3:1), PRz-UR (6:3)

1 Politechnika Rzeszowska
2 UP Sanok
3 Uniwersytet Rzeszowski

Zawodniczki i zawodnicy wyróżnieni z poszczególnych drużyn;

• III LO - Aleksandra Świątoniowska
  • ZSE/ZE - Magdalena  Żytka