Strona: Pytania do kandydatów na Rektora / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Pytania do kandydatów na Rektora

2020-04-14

Uczelniana Komisja Wyborcza PRz informuje o możliwości zadawania pytań kandydatom na Rektora.

Pytania do kandydatów na Rektora mogą być zadawane pocztą elektroniczną na adres e-maila przewodniczącego UKW e.moczuk@prz.edu.pl od dnia 7 kwietnia do dnia 15 kwietnia 2020 r. do godz. 12.

Ponadto w dniach 14 i 15 kwietnia w godz. 9-12, w holu budynku V wystawiona zostanie zamknięta i opieczętowana urna, do której członkowie wspólnoty Uczelni, będą mogli wrzucać pytania do kandydatów na Rektora, w zaklejonych kopertach. Każda z osób winna mieć ze sobą dokument indentyfikacyjny PRz (kartę pracownika).

Przyjmuje się, że tematyka zadawanych pytań winna mieścić się w następujących zakresach:

1) zarys strategii Uczelni,

2) wizja rozwoju naukowego Uczelni,

3) wizja rozwoju kadrowego Uczelni,

4) sprawy studenckie,

5) plany finansowe i inwestycyjne Uczelni,

6) sprawy różne.

Nie dopuszcza się pytań nielicujących z powagą akademicką, w tym w szczególności naruszających godność kandydata, a także zadanych w sposób wulgarny, napastliwy lub poniżający.