Strona: Konferencja metodyczno-szkoleniowa nauczycieli wf i instruktorów fitness, Rzeszów, 3 grudzień 2018 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

3 grudnia 2018 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się jednodniowy kurs fitnessu nt. „Fitness w szkole. Wszechstronny i wielotorowy rozwój ucznia” zorganizowany przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Coaching Sport. Kurs składający się z części teoretycznej i praktycznej adresowany był do nauczycieli wychowania fizycznego i instruktorów fitness. Zajęcia prowadziła trener Marta Tymoszewicz-Bednarz.

Wśród uczestników znalazły się mgr Ewa Jahn, mgr Beata Propkop oraz mgr Marzena Świątek, które, na co dzień prowadzą zajęcia dla studentów PRz realizowane w oparciu o różnorodne formy fitness w ramach obowiązkowego modułu wychowanie fizyczne. Udział w tej konferencji metodyczno-szkoleniowej został potwierdzony certyfikatami.