Strona: Pracownicy CFiS w składzie oficjalnej delegacji PRz w Wielkiej Brytanii, 21-22 listopad 2018 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

W dniach 21-22 listopada 2018 r. delegacja Politechniki Rzeszowskiej, której przewodniczył prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz odwiedziła dwa uniwersytety w Wielkiej Brytanii - Surrey University w Guildford i University Degrees in the Football and Sports Industry (UCFB), której główna siedziba mieści się na stadionie Wembley w Londynie. W składzie delegacji znaleźli się również pracownicy CFiS: dr Ewa Polak oraz mgr Przemysław Biskup. Informacja o przebiegu wizyty oraz o planowanych efektach została przedstawiona w relacji zamieszczonej w aktualnościach na stronie głównej PRz.