Strona: Szkolenie "Badanie i terapia dysfunkcji odcinka szyjnego kręgosłupa i kończyny górnej”, Kraków, 5-6 styczeń 2019 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

W dniach 5-6 styczeń 2019 r. w Krakowie odbyło się praktyczno-teoretyczne szkolenie dotyczące diagnostyki fizjoterapeutycznej oraz terapii dysfunkcji odcinka szyjnego kręgosłupa oraz kończyny górnej. W szkoleniu zorganizowanym przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego "Med Coach" uczestniczyła mgr Magdalena Sypek-Kleiba. Tematyka szkolenia obejmowała charakterystykę najczęstszych dysfunkcji odcinka szyjnego kręgosłupa, barku, łokcia i nadgarstka. Prowadząca szkolenie mgr Barbara Skalska – Dulińska przybliżyła uczestnikom diagnostykę różnicową tego rejonu, zaprezentowała testy kliniczne oraz propozycje terapii wybranych jednostek chorobowych tego rejonu.