Strona: Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Kraków 26-28.04.2024 / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Kraków 26-28.04.2024

2024-04-30
, red.  Tomasz Ogórek

W dniach 26-28.04.2024r. w Krakowie rozegrany został Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej gr. "C". Bardzo dobrze spisała się reprezentacja naszej uczelni, która w wyniku zaciętej rywalizacji zajęła 3 miejsce i po raz drugi w historii uzyskała awans do turnieju finałowego dla najlepszych zespołów uczelnianych w Polsce.

W skład reprezentacji AZS PRz wchodzili - Jakub Kosek, Szymon Błaż, Dawid Potocki, Paweł Kozioł, Norbert Bułdys, Michał Ulak, Michał Nadzieja, Kacper Saj, Michał Opaliński, Jakub Pogonowski, Maciej Wrześniowski, Karol Kroczek, Jakub Gigoń, Kamil Guzdek, Klaudiusz Kasprzyk, Kacper Kielar, Adam Iwasieczko

Trenerzy - Grzegorz Jamrozek, Mateusz Jamrozek

Gratulacje dla zawodników i trenerów!