Strona: Promocja CFiS podczas Dni Otwartych Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów, 22 listopad 2018 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

22 listopada 2018 r. Politechnika Rzeszowska po raz kolejny organizowała Dzień Otwarty dla szkół średnich. W wydarzeniu tym aktywnie uczestniczyli pracownicy CFiS. Nasza jednostka prezentowała swoją działalność przy specjalnie przygotowanym stoisku informacyjnym. W promowaniu akademickiej kultury fizycznej wśród uczniów odwiedzających to wydarzenia wspierali nas studenci PRz – zawodnicy KU AZS PRz. W panelu wykładowym mgr Marzena Świątek wygłosiła wykład pt. „Nowoczesne technologie we współczesnym sporcie”. Wykład ten wzbudził duże zainteresowanie wśród młodzieży.