Strona: II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego 2019 - OKL PRz, Rzeszów, 25 styczeń 2019 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

W auli Politechniki Rzeszowskiej odbyła się II Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego organizowana przez OKL PRz. W konferencji udział wzięli przedstawiciele Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, pracownicy naukowi Politechniki Rzeszowskiej, pracownicy Ośrodka Kształcenia Lotniczego oraz studenci specjalności pilotaż z WBMiL. Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz reprezentowała dr Ewa Polak, która przedstawiła wstępne wyniki badań prowadzonych przez pracowników CFiS w grupach studentów WBMiL studiujących na specjalności pilotaż. Wystąpienie nosiło tytuł: „Problem otyłości wśród pilotów lotnictwa cywilnego”. Informacja o konferencji została zamieszczona na stronie głównej PRz, a fotorelacja i materiały z konferencji znajdują się na stronie OKL PRz.